Nízkootáčkový odšťavovač Guzzanti GZ 030

Najnovšia generácia šnekového odšťavovača je založená na revolučnej technológii šnekového lisu na ovocie a zeleninu.

Na rozdiel od bežných odšťavovačov, ovocie a zeleninu neodstreďuje, ale pomaly lisuje. Jedná sa novú generáciu odšťavovačov, ktoré zachovávajú v šťave viac vitamínov a antioxidantov. Vychutnajte si čerstvejšiu, chutnejšiu a plnohodnotnejšiu šťavu každý deň.

Spracuje tak nielen všetky druhy ovocia a zeleniny, ale napr. aj orechy a bylinky.

Tento jedinečný spôsob spracovania, vysoko účinný a súčasne aj maximálne šetrný k spracovávanému ovociu a zelenine umožňuje získať maximum vitamínov, antioxidantov a živín aj prirodzenej chute čerstvého ovocia a zeleniny.

Prístroj používa vertikálny šnekový systém pre ľahšie plnenie aj čistenie.

Pomalé odšťavovanie umožňuje získať, v porovnaní s bežným, odstredivým, až o 50% viac šťavy, pri polovičnom čase a pri minimálnom množstve odpadu. Nový spôsob tak nielen dokonalejšie využíva cennú čerstvú zeleninu a ovocie, ale tiež významným spôsobom šetrí energiu potrebnú na ich spracovanie.

Odšťavovanie prebieha v dvoch fázach: v prvej sa šťava získava pomocou drvenia a následne s potom drť stláča, čím sa docieli veľmi vysoký výnos.

Pomalé lisovanie prebieha pri veľmi nízkej úrovni hluku, ktorá nepresahuje 60dB.

Všetky šupky, jadierka a drť sú priebežne separované do oddelenej nádoby a prístroj tak umožňuje nepretržitú prevádzku, bez nutnosti priebežného čistenia.

  • Dve 1 l nádoby na šťavu a dreň
  • Veľmi ľahká obsluha.
  • Spätný chod pre ľahké čistenie.
  • Moderný dizajn, ergonomické, tiché, ale súčasne kompaktné prevedenie výrobku ho predurčuje na využitie v každej kuchyni
  • 220~240 V
Model GZ 030
EAN 5050370002666
Rozmery (V x Š x H) 38 x 28 x 27 cm
Hmotnosť 4,8 kg
Rozmery balenia (V x Š x H) 41 x 40,5 x 28,5 cm
Max. príkon 200W

Galéria

Hore